Délutáni foglalkozások

 

A foglalkozás neve

A foglalkozást tartja

 

helye

 

időpont

Hétfő

Tanulószoba

Ludányi Katinka

magyarterem

14-16

AMI képzőművészeti foglalkozás

Dékányné Varga Krisztina

rajz

16-17.30

Matematika tehetségfejl. 5. a

Katrinecz Krisztina

földrajz

14-14.45

Fúvós

Redeczky Tamás

a2

15-18

Zongora

Lozsádi Judit

matematika

14-18

Oboa

Kirsch Andrea

kis angol

14-15

Akrobatikus rock and roll

Viszlai Emese

tornaterem

16.30-17.30

Kedd

Tanulószoba

Ludányi Katinka

előadó

14-16

Matematika tehetségfejl. 5. b

Moldován Eleonóra

matematika

14-14.45

Oboa, furulya

Kirsch Andrea

kis angol

15-19

Szolfézs

Vincze Pál

történelem

15-17

Szolfézs

Horváth Réka

a1

15-18

Kürt

Gáspár Gyula

8. c terme

14-18

Gitár

Páll Zoltán

kis angol, a2 (15-től)

13-19

AMI képzőművészeti foglalkozás

Dékányné Varga Krisztina

rajz

16-17.30

Hegedű

Pető Szonja

történelem

14-15

Hegedű

Pető Szonja

matematika

15-19

Akrobatikus rock and roll

Viszlai Emese

tornaterem

16.30-18

Szerda

Tanulószoba

Hajer Attila

magyar

14-16

AMI dráma szakkör

Majorné Szekeres Edit

könyvtár

14-15

Természetismeret szakkör

Holovéné Bamli Mónika

földrajz

14-14.45

Magyar szakkör (Iskolarádió)

Móring Endréné

8. c terme

14-15.30

Szolfézs

Vincze Pál

történelem

14-17

Oboa

Kirsch Andrea

kis angol

14-19

Vizuális kultúra szakkör 5-8.o.

Geisbühl Tünde

rajz

14-15

AMI képzőművészeti foglalkozás

Geisbühl Tünde

rajz

15-18

Gitár

Kozma István

a2

14-19

AMI néptánc

Nagy Irén

kis tornaterem

14.45-16.15

Akrobatikus rock and roll

Viszlai Emese

tornaterem

16.30-17.30

Csütörtök

Tanulószoba

Móring Endréné

magyar

14-16

AMI képzőművészeti foglalkozás

Geisbühl Tünde

rajz

14-18

Énekkar / Énekszakkör

Ludányi Katinka

a1

14-15.30

Sakk

Héra Imre

földrajz

14-16

Szolfézs

Vincze Pál

történelem

14-18

Kürt

Gáspár Gyula

8.c terme

15-18

Fúvós

Redeczky Tamás

a2

14-18

Fuvola

Somos András

kis angol

14-19

Zongora

Lozsádi Judit

matematika

15-18

Akrobatikus rock and roll

Vislai Emese

tornaterem

16.30-18.30

Hegedű

Pető Szonja

technika

14-19

Péntek

Tanulószoba

Móring Endréné

előadó

14-16

AMI képzőművészeti foglalkozás

Geisbühl Tünde

rajz

14-18

Gitár

Páll Zoltán

a2

14-19

AMI dráma szakkör

Majorné Szekeres Edit

kis tornaterem

14-16.30